Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym

07.10.2021

Wiele z nas marzy o pięknym uśmiechu. Jeśli Ty również, pewnie masz za sobą kilka prób domowego wybielania: używania pasty z węglem czy pasków wybielających. Takie zabiegi często przynoszą jednak zawód i niestety nie dostrzegamy zmian, jakich byśmy oczekiwali. Dzieje się tak, ponieważ domowe czy naturalne metody nie działają w silny sposób i mogą zmienić odcień szkliwa w niewielkim stopniu.

Ponadto, nasze zęby rzadko mają śnieżnobiały kolor znany z reklam: nasze geny zazwyczaj sprawiają, że są nieco żółte, a czasami nawet brązowe. Jeśli chcesz skutecznie zawalczyć o piękny uśmiech, wypróbuj wybielanie w gabinecie stomatologicznym. Na czym ono polega? Prezentujemy Zoom White Speed!

 

Technologia od dentysty

 

Świetne rezultaty w godzinę – tak działa system wybielania aktywowany światłem. Polega on na trzech 15-minutowych sesjach, podczas których na zęby pacjenta nakładany jest specjalny żel. Następnie zostaje on naświetlony, a pomiędzy nadtlenkiem wodoru i żelazem, znajdującymi się w nim, zachodzi reakcja zwana ,,photo-fentom”. To właśnie ten związek, rodnik grupy wodorotlenowej, staje się pogromcą przebarwień.

Fenomen Zoom WhiteSpeed polega na wykorzystaniu żarówek LED, które emitują dwukrotnie silniejsze światło, niż inne lampy wybielające, dlatego czas poświęcony na zabieg skraca się o 40%. Z tego powodu technologia ta jest nazywana najskuteczniejszą na świecie. Trzy lub cztery sesje wystarczą, aby poprawić odcień zębów o 8 odcieni i spełnić marzenia o idealnym uśmiechu. Jeśli marzysz o białych zębach, postaw na sprawdzony i skuteczny sposób w Vital-Dent: sprawdź ofertę tutaj.

 

A jeśli to nie wystarczy?

 

W naszym gabinecie dentystycznym wykonujemy także inne zabiegi estetyczne, jak te za pomocą materiałów kompozytowych, które modyfikują kształt i kolor zębów. Z kolei zniszczone zęby ratują korony pełnoceramiczne, oferujące najwyższą estetykę dzięki swojej przezierności, imitując naturalne szkliwo.

Licówki to kolejna propozycja dedykowana niewielkim wrodzonym lub nabytym defektom w kształcie czy kolorze szkliwa. Te nakładki ceramiczne są metodą, która nie ingeruje w strukturę uzębienia, a pozwala uzyskać biały uśmiech.

W Vital-Dent współpracujemy z renomowanymi pracowniami techniki dentystycznej. W przypadku, gdy zęby dodatkowo są nieprawidłowo ustawione, są skrzywione czy wyrżnęły się w złym miejscu, wpływając na nasze poczucie estetyki czy nawet utrudniając poprawne gryzienie i przeżuwanie, mamy możliwość skorzystać z leczenia ortodontycznego.

Serdecznie zapraszamy

Dojazd komunikacją publiczną:
Autobus nr: 139,173, 208, 439, 501. Proszę wysiąść na przystanku Zarzecze.
Tramwaj nr 4, 13, 24, 64. Proszę wysiąść na przystanku Wesele.

Dojazd samochodem:
Zapraszamy do skorzystania z mapy:

Vital-Dent.pl
ul. Stańczyka 14; 30-126 Kraków
NIP: 677 236 67 15; REGON: 122486548

tel: +48 12 35 65 935
kom: +48 608 484 935

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek 8:00 - 20:00
Piątek 9:00 - 17:00

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.