Lekarze

 

Karolina Michalska-Bałaga specjalista periodontologii

 

Karolina Michalska-Bałaga specjalista periodontologii, ukończyła studia lekarsko-dentystyczne w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest absolwentką studiów podyplomowych „Zarządzanie sferą usług medycznych” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

 

Swoje zainteresowania ukierunkowała na periodontologię, z której to dziedziny odbyła specjalizację w latach 2008-2012 zakończoną Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym. Jest pasjonatką swojego zawodu. Leczy z sercem i profesjonalizmem. Wykonuje zabiegi z zakresu periodontologii, protetyki oraz stomatologii estetycznej.
 

Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach doskonalących w kraju i za granicą.
 

Certyfikaty

 


Michał Bałaga  specjalista chirurgii stomatologicznej


Michał Bałaga  specjalista chirurgii stomatologicznej, ukończył studia lekarsko-dentystyczne w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Absolwent II L.O. w Krakowie. Staż podyplomowy w szpitalu MSWiA ukierunkował jego zainteresowania na chirurgię stomatologiczną. Chcąc poszerzać swoją wiedzę w tej dziedzinie w 2008r. rozpoczął specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Wykonuje zabiegi z zakresu implantologii, implantoprotetyki oraz stomatologii estetycznej. Jest absolwentem "Curriculum implantologii" Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

Delikatnością i empatią zyskał sympatię i uznanie wśród najmłodszych i najstarszych pacjentów. Ujmuje pogodą ducha i swoimi kompetencjami.
 

Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Stale bierze udział w kursach i sympozjach naukowych doskonaląc swoją wiedzę i podnosząc kwalifikację zawodowe.

Certyfikaty


 


Joannana Jaśkiewicz specjalista ortodoncji


Joannana Jaśkiewicz specjalista ortodoncji ukończyła studia lekarsko-dentystyczne w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Pracownik konsultacyjnej poradni ortodoncji Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie. Uczestniczka licznych kursów z zakresu ortodoncji.

W Vital-Dent.pl zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Cierpliwość, optymizm i pełne zaangażowanie w leczenie to cechy wyróżniające doktor Joannę.

Certyfikaty

  


 


Agnieszka Sabat-Wójciga specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji


Agnieszka Sabat-Wójciga specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Uzyskała jeden z najlepszych wyników z egzaminu lekarskiego w roku akademickim 2007/2008.

W latach 2009-2012 kształciła się w ramach specjalizacji ze stomatologii zachowawczej i endodoncji w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej Collegium Medicum UJ w Krakowie. W pracy zawodowej cechuje sie profesjonalizmem zaangażowaniem i dokładnością. Leczenie endodontyczne zawsze wykonuje zgodnie z najnowszymi, sprawdzonymi procedurami. W Vital-Dent.pl zajmuje sie głównie endodoncją, endodoncją mikroskopową oraz stomatologią zachowawczą.

Aktualnie, w ramach doskonalenia zawodowego uczestniczy w szkoleniach i kursach zawodowych, w tym w wielu organizowanych poza granicami rodzimego kraju. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Certyfikaty

 

 


Elżbieta Kwinta, specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

 

Elżbieta Kwinta, specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Absolwentka kierunku  Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2007 r. W  latach 2012 - 2015 kształciła się w ramach specjalizacji w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. W latach 2008 - 2015 pracowała w Katedrze Protetyki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie zajmowała się m.in. wykonywaniem złożonych uzupełnień protetycznych u pacjentów po onkologicznych zabiegach operacyjnych. 

 

W Vital-Dent.pl zajmuje się przede wszystkim wykonywaniem zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, zachowawczej, endodoncji oraz protetyki, które pozostają w kręgu jej szczególnych zainteresowań. Stomatologia jest jej życiową pasją, stąd za cel stawia sobie ciągły rozwój. Znajduje to odzwierciedlenie w aktywnym udziale w licznych konferencjach i szkoleniach. 

 

Pani doktor gwarantuje miłą i bezstresową atmosferę podczas wizyt oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zapewnia wybór najlepszej metody leczenia dostosowanej do konkretnej sytuacji klinicznej, zawsze opartej  na aktualnej wiedzy medycznej i najnowszych trendach w stomatologii. Jest osobą cierpliwą i uśmiechniętą, dzięki czemu łatwo nawiązuje przyjazny kontakt z pacjentami w każdym wieku.

 

Milena Olbińska-Kłusek, specjalista ortodoncji.

Milena Olbińska-Kłusek, specjalista ortodoncji.

Ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym


Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kwalifikacje zawodowe w ramach specjalizacji zdobywała w Poradni Ortodoncji Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.


W Vital-Dent.pl zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Cechuje ją profesjonalizm i dokładność, każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Jej empatyczne i ciepłe podejście sprawia, że doskonale nawiązuje kontakt z naszymi najmłodszymi pacjentami.

 

 

Serdecznie zapraszamy

Dojazd komunikacją publiczną:
Autobus nr: 139,173, 208, 439, 501. Proszę wysiąść na przystanku Zarzecze.
Tramwaj nr 4, 13, 24, 64. Proszę wysiąść na przystanku Wesele.

Dojazd samochodem:
Zapraszamy do skorzystania z mapy:

Vital-Dent.pl
ul. Stańczyka 14; 30-126 Kraków
NIP: 677 236 67 15; REGON: 122486548

tel: +48 12 35 65 935
kom: +48 608 484 935

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek 8:00 - 20:00
Piątek 9:00 - 17:00

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.