Jakość

Wyjątkowo mocno dbamy o profesjonalną diagnostykę, leczenie i profilaktykę naszych Pacjentów.
 
Należymy do grona dentystów, którzy zwracają szczególną uwagę nie tylko na to, co sprawia, że Pacjent decyduje się na wizytę w gabinecie dentystycznym, ale również i na to, co może predysponować Pacjenta w przyszłości do pewnych określonych problemów w obrębie jamy ustnej. Takie podejście gwarantuje leczenie połączone z profilaktyką. Jest to unikalne podejście, najlepsze z punktu widzenia Pacjenta. "Leczymy, to, co jest konieczne" oraz "Zapobiegamy przed tym, co ma podwyższone szanse się wydarzyć" jest naszym standardem pracy. A wszystko zgodnie z najwyższą dbałością o etykę zawodu lekarza i najwyższą jakość zdrowia Pacjenta.
 
Oto zasady wysokiej jakości Vital-Dent.pl:
 

 1. Podczas pierwszej wizyty w gabinecie Vital-Dent.pl zawsze przeprowadzamy kompleksowe badanie stomatologiczne, ze szczególnym uwzględnieniem badania w kierunku chorób przyzębia:
   
  • badanie podmiotowe (pogłębiony wywiad lekarski i założenie dokumentacji medycznej);
  • badanie przedmiotowe (przegląd jamy ustnej- ocena stanu uzębienia i błony śluzowej jamy ustnej);
  • zdjęcie - RTG pantomograficzne;
  • ocena RTG pantomograficznego;
  • przesiewowe badanie periodontologiczne mające na celu określenie periodontologicznych potrzeb leczniczych pacjenta przy wykorzystaniu wskaźnika CPITN (CPITN = community periodontal index of treatment needs);
  • (ew.) jeśli pacjent będzie wymagał leczenia periodontologicznego, na pierwszej wizycie otrzyma informację o stanie przyzębia, przyczynach i skutkach schorzeń przyzębia; zostanie również przedstawiony wstępny plan leczenia periodontologicznego;
  • (ew.) jeśli pacjent będzie wymagał leczenia wielospecjalistycznego, w tym również periodontologicznego, leczenie periodontologiczne będzie wykonane jako pierwsze.
    
 2. Dbamy o jakość relacji z pacjentem: leczymy Was, rozumiemy Was, jesteśmy dla Was. Leczymy z pasją i uśmiechem.
   
 3. Wiemy, że najważniejsze jest Państwa poczucie bezpieczeństwa. W Vital-Dent.pl pracują wyłącznie ludzie ze znakomitym doświadczeniem i nowoczesną wiedzą medyczną. Korzystamy z osiągnięć współczesnej stomatologii - od wiedzy przez technologię i wariantowe rozwiązania medyczne.
   
 4. Dialog z Pacjentem jest warunkiem realizacji każdej procedury. Pracujemy z szeroką dokumentacją medyczną, co sprawia, że Państwo podejmują świadomą zgodę na leczenie i że rozumieją to, co się dzieje w gabinecie dentystycznym.

Serdecznie zapraszamy

Dojazd komunikacją publiczną:
Autobus nr: 139,173, 208, 439, 501. Proszę wysiąść na przystanku Zarzecze.
Tramwaj nr 4, 13, 24, 64. Proszę wysiąść na przystanku Wesele.

Dojazd samochodem:
Zapraszamy do skorzystania z mapy:

Vital-Dent.pl
ul. Stańczyka 14; 30-126 Kraków
NIP: 677 236 67 15; REGON: 122486548

tel: +48 12 35 65 935
kom: +48 608 484 935

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek 8:00 - 20:00
Piątek 9:00 - 17:00

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.