Stomatologia dziecięca

Troska, serce i uśmiech.

W Vital-Dent.pl szczególną troską obejmujemy naszych najmłodszych Pacjentów. Sami mamy małe dzieci, dlatego doskonale wiemy, z jakimi problemami związanymi z myciem zębów i wizytami u dentysty borykają się rodzice. Nasz gabinet to miejsce które ma się kojarzyć dzieciom jak najlepiej. Dlatego dbamy, aby wizyty przebiegały w jak najbardziej radosnej atmosferze, tak by dziecko zaprzyjaźniło się z lekarzem. Priorytetem są dla nas wizyty z maksymalnym ograniczeniem bólu i szczera relacja z małym pacjentem.
 

"Nagradzamy dzieci!" - mówi Jurek.

Dzieciakami w Vital-Dent.pl opiekuje się Jurek: smoko-jeż, który jest z nimi na każdym kroku. To dla nich stworzyliśmy specjalną  podstronę internetową (zakładka dzieci), z której można pobrać kolorowanki z Jurkiem i pograć w grę komputerową. Na niej prezentujemy też rysunki, które dzieci wykonują w naszym gabinecie. Każde dziecko, które pomyślnie odbędzie wizytę stomatologiczną może liczyć na oryginalną nagrodę. Przewidziane są też dodatkowe atrakcje w trakcie leczenia i po jego zakończeniu.

 

uśmiech proszę stomatologiadentysta dziecięcy krakówstomatolog dziecięcy

 

Zdrowy uśmiech przedszkolaka.

Lekarze z Vital-Dent.pl mocno angażują się w promocję zdrowego uśmiechu w krakowskich przedszkolach i podczas okolicznościowych akcji promocyjnych. Większość z nas w dzieciństwie nie miała najlepszych doświadczeń z dentystą. U niektórych z nas spowodowało to w dorosłym życiu strach przed wizytą w gabinecie i tym samym przyczyniło się do zaniedbań w zakresie uzębienia i obniżenia komfortu życia. Jeżeli nie chcemy, aby to samo spotkało nasze dzieciaki udajmy się z wizytą do dentysty, który rozumie ich niepokój i obawy - Odwiedźmy Vital-Dent.pl.
 

 

stomatolog dla dzieciząbki dentystaklinika stomatologiczna dla dzieci           
 

          

 

Serdecznie zapraszamy

Dojazd komunikacją publiczną:
Autobus nr: 139,173, 208, 439, 501. Proszę wysiąść na przystanku Zarzecze.
Tramwaj nr 4, 13, 24, 64. Proszę wysiąść na przystanku Wesele.

Dojazd samochodem:
Zapraszamy do skorzystania z mapy:

Vital-Dent.pl
ul. Stańczyka 14; 30-126 Kraków
NIP: 677 236 67 15; REGON: 122486548

tel: +48 12 35 65 935
kom: +48 608 484 935

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek 8:00 - 20:00
Piątek 9:00 - 17:00

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.