Protetyka

Co to jest protetyka?
Protetyka stomatologiczna zajmuje się rekonstrukcją zniszczonych tkanek zębów oraz uzupełnieniem braków zębowych.

Rozwiązania protetyczne i implantoprotetyczne.
Braki w uzębieniu możemy odtwarzać w zależności od stanu uzębienia oraz oczekiwań estetycznych i finansowych pacjenta za pomocą uzupełnień mocowanych na stałe w jamie ustnej, tj.: koron i mostów na zębach własnych bądź implantach oraz protez ruchomych, do których zaliczamy: protezy szkieletowe klasyczne i z zastosowaniem dodatkowych elementów precyzyjnych, protezy ovd oraz protezy akrylanowe.


Estetyka.
Dzisiejsza protetyka nie tylko pozwala na odtworzenie prawidłowego zgryzu, ale również umożliwia nam spełnienie marzeń o równych, białych i pięknych zębach. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów przy wykonywaniu koron pełnoceramicznych i licówek.

Przygotowanie do protetyki.
Zanim podejmiemy leczenie protetyczne niejednokrotnie musimy wcześniej wykonać liczne zabiegi do niego przygotowujące jak. np. leczenie periodontologiczne, endodontyczne, zachowawcze czy ortodontyczne.

 

Badania i konsultacje protetyczne.
Protetyka to złożona dziedzina która często daje wieloraki wachlarz możliwości dostosowanych do konkretnej sytuacji u konkretnej osoby. Dlatego jeżeli planują Państwo tego typu leczenie, prosimy o zgłoszenie się na wizytę konsultacyjną, na której zostaną przeprowadzone badania diagnostyczne. Zespół specjalistów przedstawi takze możliwe plany leczenia tak, by spełnić Państwa oczekiwania.
 

    

    

 

Serdecznie zapraszamy

Dojazd komunikacją publiczną:
Autobus nr: 139,173, 208, 439, 501. Proszę wysiąść na przystanku Zarzecze.
Tramwaj nr 4, 13, 24, 64. Proszę wysiąść na przystanku Wesele.

Dojazd samochodem:
Zapraszamy do skorzystania z mapy:

Vital-Dent.pl
ul. Stańczyka 14; 30-126 Kraków
NIP: 677 236 67 15; REGON: 122486548

tel: +48 12 35 65 935
kom: +48 608 484 935

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek 8:00 - 20:00
Piątek 9:00 - 17:00

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.