Implanty zębów Kraków - Vital-Dent - Implanty zębowe | Implantologia


 

Implanty zębów w Vital-Dent Kraków


Implantologia jest działem stomatologii, który rozwija się najszybciej ze wszystkich. Jeszcze nigdy wcześniej leczenie implantologiczne nie było tak przewidywalne i tak proste do zastosowania w różnych przypadkach braków w uzębieniu. Leczenie implantologiczne polega na osadzeniu w kości pacjenta tytanowej śruby, która odtwarza utracony korzeń zęba.


Walory implantów


Za pomocą implantów możemy odtwarzać pojedyncze i złożone braki zębowe, do rekonstrukcji pełnych łuków zębowych włącznie. Na implantach możemy osadzać zarówno korony, jaki i mosty, które umocowane są w jamie ustnej na stałe i znakomicie naśladują naturalne uzębienie. Dzięki implantom możemy stabilizować ruchome uzupełnienia protetyczne przywracając komfort gryzienia i mówienia naszym pacjentom.


Implantologia "jednego dnia".


Dzięki najnowszym osiągnięciom technologii stomatologicznej, w sprzyjających warunkach w jamie ustnej możliwe jest, po przeprowadzeniu implantacji, natychmiastowe osadzenie na implantach korony lub mostu. Najczęściej jednak leczenie implantologiczne wymaga postępowania kilkuetapowego tak, by właściwie przygotować kość i dziąsła do wszczepienia implantów. Nie należy się tym jednak zbytnio przejmować - w dzisiejszych czasach postęp w implantologii objawia się przede wszystkim możliwością ograniczenia czasu od momentu diagnozy do wyjścia z gabinetu z nowym pięknym uśmiechem.


Zespół implantologiczny Vital-Dent.pl


Zespół Vital-Dent.pl stale podnosi swoje kwalifikacje w zakresie implantologii uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach, korzystamy również z wieloletniego doświadczenia naszego konsultanta implantologicznego. Aby wynik leczenia był najlepszy z możliwych, każdy pacjent implantologiczny jest konsultowany wielospecjalistycznie i przeprowadzane są szczegółowe badania diagnostyczne. Każdemu pacjentowi implantologicznemu wykonujemy badanie tomograficzne.

   

 

Serdecznie zapraszamy

Dojazd komunikacją publiczną:
Autobus nr: 139,173, 208, 439, 501. Proszę wysiąść na przystanku Zarzecze.
Tramwaj nr 4, 13, 24, 64. Proszę wysiąść na przystanku Wesele.

Dojazd samochodem:
Zapraszamy do skorzystania z mapy:

Vital-Dent.pl
ul. Stańczyka 14; 30-126 Kraków
NIP: 677 236 67 15; REGON: 122486548

tel: +48 12 35 65 935
kom: +48 608 484 935

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek 8:00 - 20:00
Piątek 9:00 - 17:00

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.