Chirurgia stomatologiczna - chirurgiczne usuwanie zęba Kraków

Chirurgia stomatologiczna

 
jest działem stomatologii który zajmuje się m.in. usuwaniem zębów których nie możemy już uratować jak i tych które nie mieszczą się w łuku zębowym  bądź przeszkadzają w prawidłowym funkcjonowaniu jamy ustnej np.:
  • zębów ósmych,
  • zębów dodatkowych,
  • zębów zatrzymanych,

leczeniem stanów zapalnych, patologicznych zmian w jamie ustnej o charakterze łagodnym i złośliwym, korektą tkanek miękkich i twardych, regeneracją tkanek, modelowaniem tkanek jamy ustnej przed leczeniem protetycznym i ortodontycznym.
 

 

W naszym gabinecie mamy świadomość strachu jaki towarzyszy pacjentom przed leczeniem chirurgicznym, dlatego dokładamy wszelkich starań aby ten rodzaj leczenia był możliwie jak najmniej nieprzyjemny i  obciążający naszych pacjentów. Przeprowadzamy zabiegi w sedacji we współpracy z anestezjologiem.


Ze szczególną troską patrzymy na naszych najmłodszych pacjentów, dla których ten rodzaj leczenia niesie ze sobą bardzo dużo emocji.  W tym celu stosujemy nowoczesne rodzaje znieczulenia i korzystamy z najnowszych zdobyczy techniki w zakresie urządzeń chirurgicznych, a leczenie z tego zakresu prowadzi lekarz specjalizujący się w chirurgii stomatologicznej.

 
 

Zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej realizowane są przez lek. dent. Michała Bałagę - specjalistę chirurgii stomatologicznej.
   

 

   

Serdecznie zapraszamy

Dojazd komunikacją publiczną:
Autobus nr: 139,173, 208, 439, 501. Proszę wysiąść na przystanku Zarzecze.
Tramwaj nr 4, 13, 24, 64. Proszę wysiąść na przystanku Wesele.

Dojazd samochodem:
Zapraszamy do skorzystania z mapy:

Vital-Dent.pl
ul. Stańczyka 14; 30-126 Kraków
NIP: 677 236 67 15; REGON: 122486548

tel: +48 12 35 65 935
kom: +48 608 484 935

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek 8:00 - 20:00
Piątek 9:00 - 17:00

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.