Twoi Dentyści

 

K.Bałaga

Karolina Michalska-Bałaga specjalista periodontologii, ukończyła studia lekarsko-dentystyczne w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest absolwentką studiów podyplomowych „Zarządzanie sferą usług medycznych” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.
Swoje zainteresowania ukierunkowała na periodontologię, z której to dziedziny odbyła specjalizację w latach 2008-2012 zakończoną Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym. Jest pasjonatką swojego zawodu. Leczy z sercem i profesjonalizmem.

Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach doskonalących w kraju i za granicą -  więcej...
 

waga

Michał Bałaga  specjalista chirurgii stomatologicznej, ukończył studia lekarsko-dentystyczne w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Absolwent II L.O. w Krakowie. Staż podyplomowy w szpitalu MSWiA ukierunkował jego zainteresowania na chirurgię stomatologiczną. Chcąc poszerzać swoja wiedzę w tej dziedzinie w 2008r. rozpoczął specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Wykonuje zabiegi z zakresu implantologii.
Delikatnością i empatią zyskał sympatię i uznanie wśród najmłodszych i najstarszych pacjentów. Ujmuje pogodą ducha i swoimi kompetencjami.

Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Stale bierze udział w kursach i sympozjach naukowych doskonaląc swoją wiedzę i podnosząc kwalifikację zawodowe -  więcej...

 

Joanna Jaskiewicz specjalista ortodoncji ukończyła studia lekarsko-dentystyczne w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Pracownik konsultacyjnej poradni ortodoncji Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie. Uczestniczka licznych kursów z zakresu ortodoncji.
W Vital-Dent.pl zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Cierpliwość, optymizm i pełne zaangażowanie w leczenie to cechy wyróżniające doktor Joannę. 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  Copyright © 2012