Zasady wysokiej jakości

Wyjątkowo mocno dbamy o profesjonalną diagnostykę, leczenie i profilaktykę naszych Pacjentów.
 
Należymy do grona dentystów, którzy zwracają szczególną uwagę nie tylko na to, co sprawia, że Pacjent decyduje się na wizytę w gabinecie dentystycznym, ale również i na to, co może predysponować Pacjenta w przyszłości do pewnych określonych problemów w obrębie jamy ustnej. Takie podejście gwarantuje leczenie połączone z profilaktyką. Jest to unikalne podejście, najlepsze z punktu widzenia Pacjenta. "Leczymy, to, co jest konieczne" oraz "Zapobiegamy przed tym, co ma podwyższone szanse się wydarzyć" jest naszym standardem pracy. A wszystko zgodnie z najwyższą dbałością o etykę zawodu lekarza i najwyższą jakość zdrowia Pacjenta.
 
Oto zasady wysokiej jakości Vital-Dent.pl:
 

 1. Podczas pierwszej wizyty w gabinecie Vital-Dent.pl zawsze przeprowadzamy kompleksowe badanie stomatologiczne, ze szczególnym uwzględnieniem badania w kierunku chorób przyzębia:

  • badanie podmiotowe (pogłębiony wywiad lekarski i założenie dokumentacji medycznej);
  • badanie przedmiotowe (przegląd jamy ustnej- ocena stanu uzębienia i błony śluzowej jamy ustnej);
  • zdjęcie - RTG pantomograficzne;
  • ocena RTG pantomograficznego;
  • przesiewowe badanie periodontologiczne mające na celu określenie periodontologicznych potrzeb leczniczych pacjenta przy wykorzystaniu wskaźnika CPITN (CPITN = community periodontal index of treatment needs);
  • (ew.) jeśli pacjent będzie wymagał leczenia periodontologicznego, na pierwszej wizycie otrzyma informację o stanie przyzębia, przyczynach i skutkach schorzeń przyzębia; zostanie również przedstawiony wstępny plan leczenia periodontologicznego;
  • (ew.) jeśli pacjent będzie wymagał leczenia wielospecjalistycznego, w tym również periodontologicznego, leczenie periodontologiczne będzie wykonane jako pierwsze.
 2.  

 3. Dbamy o jakość relacji z pacjentem: leczymy Was, rozumiemy Was, jesteśmy dla Was. Leczymy z pasją i uśmiechem.
 4.  

 5. Wiemy, że najważniejsze jest Państwa poczucie bezpieczeństwa. W Vital-Dent.pl pracują wyłącznie ludzie ze znakomitym doświadczeniem i nowoczesną wiedzą medyczną. Korzystamy z osiągnięć współczesnej stomatologii - od wiedzy przez technologię i wariantowe rozwiązania medyczne.
 6.  

 7. Dialog z Pacjentem jest warunkiem realizacji każdej procedury. Pracujemy z szeroką dokumentacją medyczną, co sprawia, że Państwo podejmują świadomą zgodę na leczenie i że rozumieją to, co się dzieje w gabinecie dentystycznym.

 

 

 

 

   Copyright © 2012