Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna jest działem stomatologii który zajmuje się m.in. usuwaniem zębów których nie możemy już uratować jak i tych które nie mieszczą się w łuku zębowym  bądź przeszkadzają w prawidłowym funkcjonowaniu jamy ustnej np.:
  • zębów ósmych,
  • zębów dodatkowych,
  • zębów zatrzymanych,

leczeniem stanów zapalnych, patologicznych zmian w jamie ustnej o charakterze łagodnym i złośliwym, korektą tkanek miękkich i twardych, regeneracją tkanek, modelowaniem tkanek jamy ustnej przed leczeniem protetycznym i ortodontycznym.

W naszym gabinecie mamy świadomość strachu jaki towarzyszy pacjentom przed leczeniem chirurgicznym, dlatego dokładamy wszelkich starań aby ten rodzaj leczenia był możliwie jak najmniej nieprzyjemny i  obciążający naszych pacjentów.

Ze szczególną troską patrzymy na naszych najmłodszych pacjentów dla których ten rodzaj leczenia niesie ze sobą bardzo dużo emocji.  W tym celu stosujemy nowoczesne rodzaje znieczulenia i korzystamy z najnowszych zdobyczy techniki w zakresie urządzeń chirurgicznych, a leczenie z tego zakresu prowadzi lekarz specjalizujący się w chirurgii stomatologicznej.

Zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej realizowane są przez lek. dent. Michała Bałagę - specjalistę chirurgii stomatologicznej.
 
 
 

     

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Copyright © 2012