Stomatologia dziecięca

Troska, serce i uśmiech.

W Vital-Dent.pl szczególną troską obejmujemy naszych najmłodszych Pacjentów. Sami mamy małe dzieci, dlatego doskonale wiemy, z jakimi problemami związanymi z myciem zębów i wizytami u dentysty borykają się rodzice. Nasz gabinet to miejsce które ma się kojarzyć dzieciom jak najlepiej. Dlatego dbamy, aby wizyty przebiegały w jak najbardziej radosnej atmosferze, tak by dziecko zaprzyjaźniło się z lekarzem. Priorytetem są dla nas wizyty z maksymalnym ograniczeniem bólu i szczera relacja z małym pacjentem.

"Nagradzamy dzieci!" - mówi Jurek.

Dzieciakami w Vital-Dent.pl opiekuje się Jurek: smoko-jeż, który jest z nimi na każdym kroku. To dla nich stworzyliśmy specjalną  podstronę internetową (zakładka dzieci), z której można pobrać kolorowanki z Jurkiem i pograć w grę komputerową. Na niej prezentujemy też rysunki, które dzieci wykonują w naszym gabinecie. Każde dziecko, które pomyślnie odbędzie wizytę stomatologiczną może liczyć na oryginalną nagrodę. Przewidziane są też dodatkowe atrakcje w trakcie leczenia i po jego zakończeniu.

Zdrowy uśmiech przedszkolaka.

Lekarze z Vital-Dent.pl mocno angażują się w promocję zdrowego uśmiechu w krakowskich przedszkolach i podczas okolicznościowych akcji promocyjnych. Większość z nas w dzieciństwie nie miała najlepszych doświadczeń z dentystą. U niektórych z nas spowodowało to w dorosłym życiu strach przed wizytą w gabinecie i tym samym przyczyniło się do zaniedbań w zakresie uzębienia i obniżenia komfortu życia. Jeżeli nie chcemy, aby to samo spotkało nasze dzieciaki udajmy się z wizytą do dentysty, który rozumie ich niepokój i obawy - Odwiedźmy Vital-Dent.pl.

 

            

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Copyright © 2012