Stomatologia estetyczna

 

Każdy z nas marzy o pięknych, równych i białych zębach. W dzisiejszych czasach staje się to możliwe dzięki stomatologii estetycznej. To szerokie pojęcie, w skład którego wchodzą zabiegi z wszystkich dziedzin stomatologii.

 

Nowoczesne zabiegi estetyczne.

Szczególnie atrakcyjne i spektakularne jest wybielanie zębów, które pozwala rozjaśnić nasze zęby o kilka odcieni. W Vital-Dent.pl wykonujemy je najnowszą lampą Zoom White Speed, która pozwala na skrócenie czasu wybielania o 40% w stosunku do tradycyjnych lamp dentystycznych do wybielania. Kształt i kolor zębów możemy również modyfikować za pomocą wypełnień (plomb) wykonywanych warstwowo najnowocześniejszymi materiałami kompozytowymi. Dla osób które mają zniszczone zęby, ratunkiem mogą okazać się korony pełnoceramiczne, które dzięki swojej przezierności oferują najwyższa estetykę i wierne naśladowanie natury. Przy niewielkich wrodzonych lub nabytych defektach kształtu i koloru zębów możliwe jest wykonanie, przy minimalnej ingerencji w strukturę zębów, specjalnych ceramicznych nakładek – licówek. Znakomite efekty gwarantuje współpraca z renomowanymi pracowniami techniki dentystycznej. Gdy nasze zęby mają nieprawidłowe ustawienie (są skrzywione, położone w niewłaściwym miejscu) i powodują u nas estetyczny dyskomfort oraz zaburzenia w funkcjonowaniu narządu żucia, powinniśmy skorzystać ze specjalistycznego leczenia ortodontycznego.

Rozwiązania dla Klientów.

W Vital-Dent.pl stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, wychodząc naprzeciw nawet najbardziej wymagającym Pacjentom, jednocześnie zawsze realnie oceniając możliwości i przedstawiając rozwiązania wariantowe.

 

     

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Copyright © 2012