Gabinety i Personel

 

LEKARZE:

K.Bałaga

Karolina Michalska-Bałaga specjalista periodontologii, ukończyła studia lekarsko-dentystyczne w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest absolwentką studiów podyplomowych „Zarządzanie sferą usług medycznych” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.
Swoje zainteresowania ukierunkowała na periodontologię, z której to dziedziny odbyła specjalizację w latach 2008-2012 zakończoną Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym. Jest pasjonatką swojego zawodu. Leczy z sercem i profesjonalizmem. Wykonuje zabiegi z zakresu periodontologii, protetyki oraz stomatologii estetycznej.

Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach doskonalących w kraju i za granicą.

 Certyfikaty:

                                       

                                       

                                       

          

    

M.Bałaga

Michał Bałaga  specjalista chirurgii stomatologicznej, ukończył studia lekarsko-dentystyczne w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Absolwent II L.O. w Krakowie. Staż podyplomowy w szpitalu MSWiA ukierunkował jego zainteresowania na chirurgię stomatologiczną. Chcąc poszerzać swoją wiedzę w tej dziedzinie w 2008r. rozpoczął specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Wykonuje zabiegi z zakresu implantologii, implantoprotetyki oraz stomatologii estetycznej. Jest absolwentem "Curriculum implantologii" Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.
Delikatnością i empatią zyskał sympatię i uznanie wśród najmłodszych i najstarszych pacjentów. Ujmuje pogodą ducha i swoimi kompetencjami.

Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Stale bierze udział w kursach i sympozjach naukowych doskonaląc swoją wiedzę i podnosząc kwalifikację zawodowe.

Certyfikaty:

                                      

                    

 

Joannana Jaśkiewicz specjalista ortodoncji ukończyła studia lekarsko-dentystyczne w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Pracownik konsultacyjnej poradni ortodoncji Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie. Uczestniczka licznych kursów z zakresu ortodoncji. W Vital-Dent.pl zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Cierpliwość, optymizm i pełne zaangażowanie w leczenie to cechy wyróżniające doktor Joannę. 

 

 

 

 

Certyfikaty:

                  

 

Agieszka Sabat-Wójciga specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Uzyskała jeden z najlepszych wyników z egzaminu lekarskiego w roku akademickim 2007/2008.

W latach 2009-2012 kształciła się w ramach specjalizacji ze stomatologii zachowawczej i endodoncji w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej Collegium Medicum UJ w Krakowie.W pracy zawodowej cechuje sie profesjonalizmem zaangażowaniem i dokładnością. Leczenie endodontyczne zawsze wykonuje zgodnie z najnowszymi, sprawdzonymi procedurami. W Vital-Dent.pl zajmuje sie głównie endodoncją, endodoncją mikroskopową oraz stomatologią zachowawczą.

Aktualnie, w ramach doskonalenia zawodowego uczestniczy w szkoleniach i kursach zawodowych, w tym w wielu organizowanych poza granicami rodzimego kraju. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.
 

 

 

 

Certyfikaty:

                                    

                 

 

 

 

KONSULTANCI: 

M.Bałaga

Jerzy Zbożeń  - konsultant ds. implantologii w Vital-Dent.pl.

Chirurg stomatolog, ekspert d/s implantologii stomatologicznej (Diplomate ICOI), lekarz praktyk z ponad 30 letnim doświadczeniem. Implantologią zajmuje się z powodzeniem od kilkunastu lat. Skarbnik Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Założyciel i administrator Internetowej Listy Dyskusyjnej skierowanej do lekarzy interesujących się implantologią. Prezes Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE).

Właściciel firmy Profident. Autor licznych artykułów i szkoleń z zakresu implantologii i endodoncji.

   

 

 

 

ASYSTA I REJESTRACJA:  

J.Mroz  

 Joanna Mróz    

 

 

 

 

 

   
Magda Stępień
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Monika Kurak

Patrycja Jarzębak

Agnieszka Michniak

Dominika Lubach

 

 

 

 

 

GABINETY:

 

Gabinet żółty    Gabinet RTG

Gabinet fioletowy    Gabinet RTG  Copyright © 2012