Stomatologi dziecięca - czy może być bezproblemowa?

16.10.2018

Dzieci to wyjątkowi pacjenci, szczególnie kiedy mają udać się na wizytę do stomatologa. Doskonale rozumiemy dziecięcą ciekawość, potrzebę przebywania w nieustannym ruchu oraz lęk przed tym, co nieznane. Stomatolog może kojarzyć się z dziwnymi przyrządami, wydającymi głośne dźwięki, a także z przymusem nieruchomej i niewygodnej pozycji. Dlatego całkowicie zrozumiałe jest to, że wizyta u dentysty może wzbudzać w dzieciach dyskomfort. W naszym gabinecie bardzo staramy się go zniwelować, w jak najwyższym stopniu uprzyjemniając wizytę by móc dbać o zdrowe zęby Twojej pociechy. Poniżej podpowiadamy, dlaczego nasz gabinet zapewnia bezproblemową stomatologię dziecięcą.

 

Przyjazna atmosfera

 

My również mamy małe dzieci, dlatego wiemy z jakimi trudnościami mogą spotkać się rodzice, w odniesieniu do mycia zębów oraz wizyt u stomatologa. W związku z tym dbamy przede wszystkim o przyjazną atmosferę w gabinecie, troszczymy się o dzieci i uśmiechamy się do nich jak najczęściej. Jesteśmy też szczerzy wobec małych pacjentów i w odpowiedni sposób przekazujemy im informacje związane z przebiegiem wizyty. Żadne pytania nie są nam straszne. W ten sposób zapewniamy przyjazną relację z dzieckiem. Naszym priorytetem jest także ograniczenie bólu w jak największym możliwym stopniu.

 

Jurek zapewnia nagrody

 

Przyjacielem dzieci w Vital-Dent.pl jest smoko-jeż Jurek, który towarzyszy dzieciom podczas całego leczenia. Po pomyślnym przebiegu wizyty stomatologicznej każde dziecko otrzymuje unikalną nagrodę. W trakcie leczenia oraz po jego zakończeniu przewidujemy również inne atrakcje dla dzieci. Dodatkowo na naszej stronie internetowej stworzyliśmy specjalną zakładkę, która zawiera różne kolorowanki z Jurkiem, a nawet specjalną grę komputerową. Na tej podstronie przedstawiamy także własnoręczne rysunki naszych małych pacjentów. Dzięki temu Państwa pociecha może zapoznać się ze smoko-jeżem wcześniej, dzięki czemu chętnie go odwiedzi w Vital-Dencie.

 

Przedszkolak ze zdrowym uśmiechem

 

Naszą największą zaletą jest to, że wychodzimy poza ramy gabinetu. W ramach promocji zdrowego uśmiechu chętnie odwiedzamy krakowskie przedszkola i bierzemy udział w różnych okolicznościowych akcjach. Wiele rodziców nie ma najlepszych wspomnień związanych ze stomatologiem z własnego dzieciństwa. Dlatego niektóre osoby również mają pewne obawy przed wizytą stomatologiczną już w dorosłym życiu, przez co zaniedbują uzębienie. Aby to samo nie spotkało Twojego dziecka, warto udać się do stomatologa, który rozumie jego obawy i potrzeby. Takich specjalistów można znaleźć w gabinecie Vital-Dent.pl. Zapraszamy!

 

Serdecznie zapraszamy

Dojazd komunikacją publiczną:
Autobus nr: 139,173, 208, 439, 501. Proszę wysiąść na przystanku Zarzecze.
Tramwaj nr 4, 13, 24, 64. Proszę wysiąść na przystanku Wesele.

Dojazd samochodem:
Zapraszamy do skorzystania z mapy:

Vital-Dent.pl
ul. Stańczyka 14; 30-126 Kraków
NIP: 677 236 67 15; REGON: 122486548

tel: +48 12 35 65 935
kom: +48 608 484 935

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek 8:00 - 20:00
Piątek 9:00 - 17:00

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.